14 thoughts on “Miercurea fara cuvinte (2) – Norisori

  • 14/05/2014 at 7:16 am
    Permalink

    norizori pufosi azvarliti peste cer, asa … cat sa-l accesorizeze ๐Ÿ™‚
    o zi minunata!

    Reply
    • 14/05/2014 at 7:40 pm
      Permalink

      Da, chiar asa erau, ca niste accesorii simpatice care infrumusetau cerul. ๐Ÿ™‚
      O seara frumoasa!

      Reply
  • 14/05/2014 at 8:46 am
    Permalink

    Frumosi norisori! Unii sunt fini ca firele unei pene, altii au forme pe care le conoastem din viata de toate zilele, dar sunt si unii care par saltele ce invita la a te cufunda in puful lor ;))
    Happy WW! โ˜†โ˜…โ˜†

    Reply
    • 14/05/2014 at 7:42 pm
      Permalink

      M-au fascinat norisorii, erau asa frumosi pe cerul senin, pareau ireali. ๐Ÿ™‚
      Sper sa se intoarca norii pufosi curand, momentan aici este plin de nori intunecati care ne-au cam alungat soarele.

      Reply
    • 14/05/2014 at 7:49 pm
      Permalink

      Multumesc! Ma bucur ca mi-ai lasat acest comentariu, asa am avut ocazia sa intru pe blogul tau si mi-a placut mult. De acum iti voi urmari si eu impresiile de calatorie. ๐Ÿ™‚

      Reply
  • 14/05/2014 at 5:45 pm
    Permalink

    Happy Wednesday, cum spun americanii ศ™i sฤƒ ai parte de o searฤƒ liniศ™titฤƒ ศ™i frumoasฤƒ ! La mine bate amurgul รฎn geam.

    Reply
    • 14/05/2014 at 7:51 pm
      Permalink

      Multumesc! Aici s-a intunecat deja de tot, dar tot mai ploua. Poate maine avem noroc de norisori mai prietenosi si mai putina ploaie. Numai bine!

      Reply
  • 14/05/2014 at 11:10 pm
    Permalink

    Foarte interesanta miercurea asta fara cuvinte, poate ma alatur si eu si pun poza cu Radu miercurea viitoare (asta daca nu e plangacios si ma lasa sa respir :))) )Frumosi norisorii, mai ales ca azi a fost furtuna toata ziua la noi.

    Reply
    • 15/05/2014 at 10:37 am
      Permalink

      Este super initiativa cu miercurea fara cuvinte, m-am bucurat ca am descoperit-o pe blogul lui Carmen si sper sa reusesc sa scriu saptamanal rubrica asta. Ar fi tare frumos sa te vedem cu poze saptamana urmatoare. ๐Ÿ™‚

      Reply
  • 12/06/2014 at 10:24 pm
    Permalink

    You have to be 18 many years of age to take pleasure from the rewards
    of the services my website
    money is in a bubble given it trades well above its fundamental value.

    Reply